Citrix Secure Hub

Sektörel Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17 MB
  • Version 10.8.20
  • Dil Türkçe
  • Firma Citrix
Citrix Secure Hub mobil uygulaması Android cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Citrix Secure Hub, tüm mobil, web, sanal Windows ve SaaS uygulamaları için çalışma alanınıza doğrudan erişim sağlamanız amacıyla tasarlanmış olan verimli bir mobil uygulamadır. Tek oturum açma yetenekleri ve cihaz ve uygulama düzeyinde güvenlik politikalarının uygulanması sağlar. Uygulamanın içeriklerinden ücretsiz bir şekilde yararlanmak için Android  cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanmaya başlamanız yeterli olacaktır. 

İşlem kolaylığı ve zamandan tasarruf etmeniz açısından tek ekranda tüm uygulama arayüzlerini görmek oldukça işinize yarayacaktır. Sizde işlemlerinizi anında yapmak isterseniz Citrix Secure Hub mobil uygulamasına başvurabilirsiniz. 

Tüm uygulamalara tek bir ara yüzden erişim sağlayın ve işlemlerinizi kolaylıkla ilerletin. Bir çok program içerisinden işlem yapmanız gerekiyorsa anında tek ekran üzerinden işlemlerinizi halledebilirsiniz. Zaman açısından tasarruf etmek ve işlerinizi hızlı bir şekilde halletmek için Citrix Secure Hub mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz. Kurumsal kaynaklara erişim sağlamak ve bunlarla birlikte daha bir çok içerik Citrix Secure Hub mobil uygulaması ile sizlere sunacak olan kaliteli bir uygulamadır. 

Citrix Secure Hub indir